Cosmo - Crypto Portfolio

Ücretsiz finans uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14.27 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma TrillCyborg
Yatırımlarınızı kolayca kontrol edebileceğiniz Cosmo uygulaması ile binlerce parayla hızlı bir şekilde organize olabilirsiniz.

Cosmo - Crypto Portfolio uygulaması, kolay şifreleme yönetimi ile ağ geçidi olarak kullanıcılarına sunuluyor. Ücretsiz olan bu uygulama ile birden fazla portföyle organize olabilir, uygun gördüğünüz her exchange cüzdandan birine sahip olabilirsiniz.

Piyasa bilgilerini de görüntüleyebileceğiniz Cosmo - Crypto Portfolio uygulaması ile tüm jetonlarınız için şamdan çizelgelerini de kullanabilirsiniz. Kar ve zarar hesaplamalarıyla yatırımlarınızı takip edebileceğiniz bu uygulama piyasa hakkında da bilgilenmenizi de sağlar.

Cosmo - Crypto Portfolio uygulaması, CryptoCompares'ın büyük veri tabanı içine de girerek, sikke, borsa veya fiat para birimleri karşısında piyasa bilgisi de sunar. Geliştirilmiş pek çok özelliğe sahip bu uygulama, mükemmel portfolyo uygulaması olabileceği konusundaki geribildirimlerinizi de dikkate alır. Bu konu üzerinde gelişmiş ağ bağlantısı da sunan Cosmo uygulaması, telgraf grubuna da sahiptir. Güçlü bir iletişim ağına sahip bu uygulama ile isteklerinizi kolayca iletebileceksiniz

Ayrıca şaşırtıcı API'sı ile başparmaklarınızı kullanarak hızlı bir şekilde geçiş yapabileceğiniz Cosmo uygulaması ile hesaplarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. Sizde tamamen ücretsiz Cosmo - Crypto Portfolio uygulamasını cihazınıza yükleyerek, piyasa hakkında da bilgi sahibi olun!

 

Cosmo - Crypto Portfolio indir
DİĞER SÜRÜMLER